Miks osta kodulehe valmistamine eksperdilt?

Miks osta kodulehe valmistamine eksperdilt?

Internet on täis tasuta kodulehe valmistamise vahendeid ja juhendeid. Kodulehtede valmistamine on tehtud väga lihtsaks. Võiks arvata, et enam ei tasu seda teenust sisse osta ja kõik saab teha ise. Samas on kodulehe omal käel valmistamisel terve rida riske ja puudusi, millega peab arvestama oma veebikodu rajamisel.

Ajakulu

Kõigepealt tahaks nimetada ajakulu, mis läheb kodulehe valmistamisele. Kui veebilehtede valmistamine pole sinu igapäevane töö, siis valikute tegemine erinevate võimaluste vahel on päris keeruline ja aeganõudev tegevus. Samuti enda soovitu kohase veebilehe kujundamine nõuab erinevate lehemootorite tundmist ehk siis tuleb teada saada kust mida muuta ja milliseid abivahendeid kasutada soovitud tulemuse saavutamiseks. Lõpuks tuleb siis hinnata mida maksab sinu ajakulu ja kas sul oleks mõistlik kulutatud aja jooksul hoopis midagi muud teha. Näiteks, kui oled kunstnik, siis võib veebilehe tegemiseks kulunud aja jooksul maalida hoopis maali, mille maksumus on 2000 eurot ning osta 1000 euro eest kodulehe valmistamise teenuse spetsialistilt.

Tehnilised oskused

Teiseks on tehnilised oskused kodulehe loomisel. Kui sul puudub vastav kogemus võivad tekkida väga peadmurdvad probleemid kuidas muuta ühte või teist etteantud veebilehe funktsionaalsust. Näiteks tahad kuskil mingit värvi või fonti muuta või lisada lehele täiendavat funktsionaalsust. Tõsisemad probleemid tekivad keeleprobleemide lahendamisel, eriti ingliskeelsete või muus keeles mallide kasutamisel või siis mitmekeelse kodulehe tegemisel. Ehk siis valides ise tehtava tasuta kodulehe valmistamisega, pead leppima selle kodulehe malli ja funktsionaalsusega mis on sulle ette antud.

Kokkukuvõtvalt, kui tahad luua oma kodulehte pead arvestama oma tehnilise võimekuse ja aja kasutamise mõtekusega. Vali enda jaoks mõistlikum variant.

Jaga seda sõpradele !

Shares