Milleks sulle oma koduleht?

Milleks sulle oma koduleht?

Milleks koduleht?

Sellise küsimuse tekkimine viitab ilmselt vajadusele luua enda jaoks oma internetikodu. Oma isikliku kodulehe loomine võib olla tingitud väga erinevatest asjaoludest, kuid peamiseks põhjuseks on kindlasti soov omada Internetis ühte kohta, kus oled olemas sina ise just sellisena nagu sa tahad, et virtuaalmaailmas sind nähakse ja tuntakse. Oma koduleht annab sulle instrumendi millega sa saad kujundada oma virtuaalset nägu, jagada enda poolt soovitud informatsiooni. Sõltumata sellest kas on tegemist eraisikuga, ettevõtte või mingi ühinguga on sinu koduleht sinu virtuaalne kodu ning sinu koduleht hakkab looma ja kujundama kõigi internetikasutajate jaoks pilti sinust.

Kes kujundab sinu nägu?

Tänapäeval on kogu informatsioon “kahe kliki kaugusel” ehk enamik inimesi otsib teavet millegi või kellegi kohta internetist läbi otsingumootorite. Kui sul pole enda kodulehte, siis kujundavad teised oma netipostituste ja internetti paisatud informatsiooniga pilti sinust. Selline informatsioon pole enam sinu kontrolli all ning selliselt ei kujunda sa ise oma virtuaalset nägu. Sinu koduleht on sinu visiitkaart, mille puhul on äärmiselt oluline esmamulje mis jääb kodulehele jõudnule. Seetõttu ei tohi alahinnata kodulehe kujundust, värskust ja usaldusväärsust.

Millised on valikud?

Oma kodulehe loomiseks on väga palju võimalusi ning nende võimaluste seas orienteerumine on päris keeruline. Võimalikud on erinevad tasuta platvormid, sotsiaalmeedias pakutavad veebilehed, tasulised keskkonnad jne. Kõigil neil variantidel on oma eelised ja oma puudused. Valik erinevate keskkondade ja platvormide vahel tuleb langetada lähtudes sinu enda eesmärkidest ja vajadustest. Ja siinjuures on ilmselt oluline konsulteerida kellegagi, kes omab ülevaadet ja kogemust antud valdkonnas. Julgesti võid pöörduda nõu saamiseks Seto Infoseltsi poole, me aitame leida sinu jaoks optimaalse lahenduse.

Veel mõned viited:

http://www.aripaev.ee/uudised/2015/11/20/kuidas-luua-head-kodulehte

 

Jaga seda sõpradele !

Shares